Tin

Séria obkladov Tin je inšpirovaná kovovými povrchmi a priemyselným dizajnom, ktorý získava stále väčšiu obľubu. Každý kus v tejto kolekcii evokuje dojem autenticity a odolnosti kovu. Dodá vášmu priestoru unikátny a moderný vzhľad.

Štruktúra a dizajn obkladov z kolekcie Tin sú precízne spracované tak, aby čo najviac imitovali povrch kovu. Vďaka realistickým detailom a textúram si môžete užiť priemyselný vzhľad bez nutnosti použitia skutočného kovu.


Zobrazenie:
Skladom

TIN BROWN LAP 119,8x119,8

66,0 € 91,2 €

Predstavujeme vám TIN BROWN LAP 119,8x119,8 – glazovanú dlaždicu, ktorá vnesie štýl a eleganciu do každého interiéru. Vytvorená renomovaným výrobcom Tubadzin, tento produkt je súčasťou exkluzívnej kolekcie Monolith Tin. So svojim rozmerom 119,8 x 119,8 cm a hrúbkou 6 mm je táto dlaždice ideálna pre použitie na podlahe aj stene. Jej kovový dekor v ..

Skladom

TIN BROWN LAP 119,8x59,8

44,6 € 61,5 €

Hľadáte spôsob, ako vdýchnuť vášmu domovu nový život? S dlažbou TIN BROWN LAP 119,8x59,8 od renomovaného výrobcu Tubadzin transformujete každý priestor na majestátne umenie. Kolekcia Monolith Tin prináša do vašich interiérov neodolateľný šarm bronzovej farby a kovového dekoru, ktorý odráža najnovšie trendy v dizajne. Táto exkluzívna glazovaná dlaž..

Skladom

TIN BROWN LAP 59,8x59,8

36,9 € 51,0 €

Predstavte si, že Vaša podlaha či stena sa môže zmeniť na umelecké plátno, na ktorom sa odráža elegancia a noblesa pravého bronzového kovu. S dlažbou TIN BROWN LAP 59,8x59,8 od renomovaného výrobcu Tubadzin z kolekcie Monolith Tin sa táto predstava stáva realitou. Vytvorte si doma atmosféru luxusu a moderného industriálneho štýlu, kde každý krok p..

Skladom

TIN BROWN LAP 79,8x79,8

42,7 € 58,8 €

Predstavujeme Vám TIN BROWN LAP 79,8x79,8 – majstrovské dielo od Tubadzinu, ktoré prinesie do vášho domova nádych luxusu a elegancie. Táto výnimočná glazovaná dlažba z kolekcie Monolith Tin nie je len dlažbou, je to výrazový prostriedok, ktorý transformuje každý priestor na dielo s osobitým charakterom. Myslíte na renováciu kúpeľne alebo obývacej ..

Skladom

TIN GRAPHITE LAP 119,8x119,8

66,0 € 91,2 €

Hľadáte ten pravý šmrnc pre váš domov alebo kanceláriu? Nechajte sa uniesť jedinečným dizajnom a nekompromisnou kvalitou dlaždice TIN GRAPHITE LAP 119,8x119,8 od renomovaného výrobcu Tubadzin. Tento moderný a štýlový produkt z kolekcie Monolith Tin je viac než len obyčajná dlažba; je to umenie, ktoré premení vašu podlahu či stenu na majstrovské die..

Skladom

TIN GRAPHITE LAP 119,8x59,8

44,6 € 61,5 €

Predstavujeme Vám TIN GRAPHITE LAP 119,8x59,8 – výnimočnú glazovanú dlažbu z kolekcie Monolith Tin od renomovaného výrobcu Tubadzin, ktorá s láskou spája eleganciu a funkčnosť v jednom. Vychutnajte si hlbokú grafitovú farbu a kovový dekor, ktoré prinesú do vášho interiéru nezameniteľný charakter a štýl. Vďaka vysoko kvalitnej technológii farbenia ..

Skladom

TIN GRAPHITE LAP 59,8x59,8

36,9 € 51,0 €

Urobte z vášho domova miesto s charakterom – s TIN GRAPHITE LAP 59,8x59,8 Predstavte si pocit luxusu a elegancie, ktorý prichádza s každým krokom po podlahe, ktorá odráža svetlo ako hladina pokojného jazera pri západe slnka. S dlažbou TIN GRAPHITE LAP od renomovaného výrobcu Tubadzin si tento pocit môžete dopriať každý deň. Vychutnajte si dokonal..

Skladom

TIN GRAPHITE LAP 79,8x79,8

42,7 € 58,8 €

Predstavte si, že vaša podlaha nie je len obyčajným povrchom, na ktorom chodíte, ale skutočným kúskom umenia, ktorý oživí každý priestor. TIN GRAPHITE LAP 79,8x79,8 od renomovaného výrobcu Tubadzin je viac než len dlažba - je to odraz vášho výnimočného štýlu a bezkonkurenčnej kvality, ktorú si zaslúžite. Umožnite si cítiť pôžitok z každého kroku p..

Zobrazené 1 až 8 z 8 (1 stránok)

Kolekcia obkladov Tubadzin Tin prináša do vášho interiéru jedinečnú kombináciu priemyselného šarmu a modernej elegancie, ktorá očarí každého milovníka vkusu.

Kvalita obkladov od značky Tubadzin je neprehliadnuteľná. Používajú sa najkvalitnejšie materiály a technológie, čo zaisťuje odolnosť voči opotrebovaniu a dlhodobú krásu. Obklady z kolekcie Tin sú vhodné pre rôzne priestory – od obývacích izieb až po kúpeľne a dodajú im priemyselný šarm bez kompromisu na kvalite. Nechajte svoj interiér zažiariť s kolekciou Tin a pridajte mu nádych moderného priemyselného šarmu.