Serenity

Tubadzin séria Serenity prináša do vášho interiéru decentný a moderný vzhľad. Jej povrch je veľmi hladký a elegantný, alebo naopak štruktúrovaný pomocou vyobrazenia geometrických tvarov, vďaka čomu sa hodí do rôznych priestorov, ako sú kúpeľne, kuchyne, chodby, vstupné haly alebo obývacie izby. Kolorit si Serenity zachováva vo svetlých tónoch krémového odtieňa, do ktorého vsúva nádych mramoru v iných farbách. Obklady rôznych formátov je možné kombinovať a vytvoriť tak jedinečnú osobitú kombináciu.

Táto séria je navrhnutá s dôrazom na detail a kvalitu spracovania, čo sa prejavuje vo vysokej odolnosti a dlhej životnosti obkladov a dlažieb. Vďaka svojmu neutrálnemu dizajnu sa hodí do rôznych štýlov interiérov, od moderného po tradičné. Obklad má nespornú výhodu jednoduchej údržby a umývateľnosti, čo je dôležité v každom interiéri.

Séria Serenity je vhodná pre tých, ktorí hľadajú elegantný a čistý design pre svoj domov. Vďaka svojej širokej palete farieb a veľkostí je možné vytvoriť unikátne a pohodlné prostredie, ktoré vyhovuje vašim potrebám a vkusu.


Zobrazenie:
Skladom

SERENITY dekorační obklad 89,8x32,8

31,3 € 43,2 €

Výrobce: TubadzinKolekce: Tubądzin SerenityVelikost: 89,8 x 32,8 cmTloušťka: 10 mmTechnlogie: Použití: stěnaDekor: kámenBarva: béžováJakost: I. jakostRektifikace: ANOPovrch: lesklýOtěruvzdornost: N/AProtiskluzové vlastnosti: N/AMrazuvzdornost: NEPočet v balení: 6ks Rozměr v balení: 1,77m2 Váha balení: 33,8kg..

Skladom

SERENITY obklad 89,8x32,8

36,9 € 51,0 €

Výrobce: TubadzinKolekce: Tubądzin SerenityVelikost: 89,8 x 32,8 cmTloušťka: 10 mmTechnlogie: keramická dlažbaPoužití: stěnaDekor: kámenBarva: bíláJakost: I. jakostRektifikace: ANOPovrch: lesklýOtěruvzdornost: N/AProtiskluzové vlastnosti: N/AMrazuvzdornost: NEPočet v balení: 6ks Rozměr v balení: 1,77m2 Váha balení: 33,26kg..

Skladom

SERENITY POL 59,8x59,8

41,7 € 57,6 €

Výrobce: TubadzinKolekce: Tubądzin SerenityVelikost: 59,8 x 59,8 cmTloušťka: 11 mmTechnlogie: glazovaná dlaždicePoužití: podlaha i stěnaDekor: kámenBarva: béžováJakost: I. jakostRektifikace: ANOPovrch: lesklýOtěruvzdornost: N/AProtiskluzové vlastnosti: N/AMrazuvzdornost: ANOPočet v balení: 4ks Rozměr v balení: 1,43m2 Váha balení: 36,2kg..

Zobrazené 1 až 3 z 3 (1 stránok)

Kolekcia je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kvalitné a moderné obklady a dlažby s čistým dizajnom a vysokou odolnosťou. Jej svieži vzhľad a precízne spracovanie ju robí skvelou voľbou pre každý priestor vo vašom dome.

Tubadzin je renomovaná značka, ktorá sa špecializuje na výrobu obkladov a dlažieb s dôrazom na kvalitu a inováciu. Ich produkty sú obľúbené pre svoj moderný design a odolnosť, čo je dôvod, prečo sa stávajú častou voľbou pre interiérové riešenie.