White Opal

Kolekcia White Opal je synonymom pre čistotu a sviežosť. Tieto obklady vytvárajú do vášho interiéru jasný a osviežujúci vzhľad, ktorý prináša do priestoru svetlosť a eleganciu.

Dizajn obkladov z kolekcie White Opal sa vyznačuje hladkými plochami a jemnými odtieňmi bielej farby. Tento minimalistický a súčasný design dodáva priestoru moderný a čistý vzhľad.


Zobrazenie:
Skladom

WHITE OPAL POL 119,8x119,8

69,9 € 96,6 €

Otvorte dvere do sveta sofistikovaného dizajnu s WHITE OPAL POL 119,8x119,8 od Tubadzin. Táto elegantná glazovaná dlaždice z kolekcie Monolith White Opal vám prináša nevšedný zážitok z každodenného priestoru. Vychutnajte si kombináciu funkčnosti a estetiky v jednom produktovej linii, ktorá zdôrazňuje výnimočnosť každého interiéru. Prémiová kvalita..

Skladom

WHITE OPAL POL 119,8x59,8

52,4 € 72,5 €

Predstavte si, že kráčate po podlahe, ktorá v sebe ukrýva eleganciu a nadčasovú krásu prírodného kameňa. WHITE OPAL POL 119,8x59,8 od renomovaného výrobcu Tubadzin je viac než len dlaždica; je to kľúč k vytvoreniu priestoru, kde moderný dizajn splynul s pohodou vášho domova. Vďaka rozmerom 119,8 x 59,8 cm poskytuje každá dlaždica veľkorysú plochu ..

Skladom

WHITE OPAL POL 59,8x59,8

41,7 € 57,6 €

Urobte z vašej podlahy alebo steny umelecké dielo s WHITE OPAL POL od Tubadzinu! Táto exkluzívna dlažba z kolekcie Monolith White Opal je viac než len obyčajný obklad - je to kúsok luxusu, ktorý si môžete dopriať vo vlastnom domove. Predstavte si, ako vaši hostia vstúpia do priestoru a ich oči ihneď pohltí elegantný šedý kamenný dekor WHITE OPAL P..

Skladom

WHITE OPAL POL 79,8x79,8

48,5 € 67,0 €

Posuňte celý vzhľad svojho interiéru na novú úroveň s našou kolekciou dlaždíc WHITE OPAL POL 79,8x79,8 od renomovaného výrobcu Tubadzin. Tieto dlaždice sú skutočným vyjadrením elegancie a štýlu, ktoré vnesú do vášho domova jedinečnú atmosféru. Vyberte si dlaždice kolekcie Monolith White Opal a zmeňte svoj domov na miesto, ktoré je nielen funkčné, ..

Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)

Obklady White Opal od výrobcu Tubadzin sú vyrobené z prvotriednej keramiky, čo zaručuje ich vysokú kvalitu a odolnosť. Sú odolné voči poškriabaniu, škvrnám a vlhkosti a ľahko sa udržujú. To vám zaistí ich dlhodobú trvanlivosť.

Vytvorte si svoj priestor plný sviežosti a elegancie s obkladmi značky Tubadzin z White Opal. Táto kolekcia je ideálna pre tých, ktorí hľadajú kombináciu jednoduchosti, moderného designu a praktických vlastností.