Onice

Kolekcia Onice je inšpirovaná prírodným onyxom a ponúka unikátne spojenie elegancie a prírodného vzhľadu do vášho interiéru. Tieto obklady prinášajú do priestoru vznešenosť a sofistikovanosť.

Dizajn obkladov z kolekcie Onice je založený na presnom replikovaní prírodných vzorov a textúr onyxu. S ich jemnými krivkami, bohatými farbami a detailmi budú tieto obklady skvelým doplnkom vášho interiéru.


Zobrazenie:
Skladom

ONICE BIANCO POL 119,8x119,8

69,9 € 96,6 €

Objavte dokonalosť a eleganciu s dlaždicami ONICE BIANCO POL od renomovaného výrobcu Tubadzin. Tieto dlaždice sú viac než len podlahový alebo stenový kryt – sú prehlásením o štýle a odrazom vašej túžby po nadčasovej kráse. Predstavte si, že každý krok po vašej podlahe je ako tichošľap na mramorovej ploche starovekého paláca. Teraz si to nemusíte le..

Skladom

ONICE BIANCO POL 119,8x59,8

52,4 € 72,5 €

Predstavujeme vám ONICE BIANCO POL 119,8x59,8 – prémiovú glazovanú dlaždicu od renomovaného výrobcu Tubadzin, ktorá prinesie do vášho domova nádych luxusu a elegancie. Táto exkluzívna dlaždica z kolekcie Monolith Onice je majstrovským dielom, ktoré odzrkadľuje krásu prírodného kameňa, a pritom ponúka všetky výhody modernej keramiky. S rozmermi 119..

Skladom

ONICE BIANCO POL 59,8x59,8

41,7 € 57,6 €

Prebuďte v sebe majestát starovekého umenia a nadčasovej elegancie s ONICE BIANCO POL 59,8x59,8 od renomovaného výrobcu Tubadzin. Táto exkluzívna dlažba z kolekcie Monolith Onice vám otvorí dvere do sveta, kde luxus a pohodlie idú ruka v ruke s trvanlivosťou a praktickosťou. Predstavte si, ako sa lesk bielych dlaždíc odráža v lúčoch ranného slnka,..

Skladom

ONICE BIANCO POL 79,8x79,8

48,5 € 67,0 €

Predstavujeme vám ONICE BIANCO POL 79,8x79,8 – prémiovú dlaždicu, ktorá dokonale odráža eleganciu a vysokú estetiku, pričom pridáva do vášho interiéru nádych luxusu a svetlosti. Vyrobené renomovaným výrobcom Tubadzin, tieto dlaždice sú výsledkom spojenia inovatívnej technológie a nadčasového dizajnu. Každá dlaždica z kolekcie Monolith Onice má roz..

Skladom

ONICE ROSA POL 119,8x119,8

69,9 € 96,6 €

Objavte eleganciu a luxus s dlaždicou ONICE ROSA POL od renomovaného výrobcu Tubadzin. Táto exkluzívna glazovaná dlaždice z kolekcie Monolith Onice prináša sofistikovaný dizajn a prvotriednu kvalitu do vášho interiéru. S rozmernými dlaždicami 119,8 x 119,8 cm a s hrúbkou 6 mm, táto dlažba ponúka bezproblémovú inštaláciu a rektifikované hrany pre do..

Skladom

ONICE ROSA POL 119,8x59,8

52,4 € 72,5 €

Predstavte si krásu prírodného kameňa a eleganciu, ktorá oživí každý priestor – to je ONICE ROSA POL od renomovaného výrobcu Tubadzin. Táto exkluzívna glazovaná dlaždice z kolekcie Monolith Onice predstavuje spojenie prírodného vzhľadu a moderných technológií, vytvárajúc tak ideálne riešenie pre vašu podlahu alebo stenu. Ak hľadáte spôsob, ako dod..

Skladom

ONICE ROSA POL 59,8x59,8

41,7 € 57,6 €

Predstavte si podlahu, ktorá rozžiari každý priestor svetlom luxusu a elegancie. ONICE ROSA POL 59,8x59,8 od renomovaného výrobcu Tubadzin je viac než len dlaždica; je to kúsok umenia, ktorý transformuje vašu podlahu či stenu na majestátnu plochu, akoby vytesanú z najjemnejšieho ružového kameňa. Keď vstúpite do miestnosti, kde dominuje ONICE ROSA,..

Skladom

ONICE ROSA POL 79,8x79,8

48,5 € 67,0 €

Prebuďte v sebe majstra dizajnu s dlaždicami ONICE ROSA POL od Tubadzin! Táto exkluzívna dlažba z kolekcie Monolith Onice je majstrovským dielom, ktoré prináša krásu a eleganciu priamo do vášho domova. S rozmermi 79,8 x 79,8 cm a hrúbkou 8 mm sa jedná o ideálne riešenie pre každého, kto túži po bezchybnom a luxusnom vzhľade svojej podlahy alebo ste..

Zobrazené 1 až 8 z 8 (1 stránok)

Obklady Onice sú vyrobené z prvotriednej keramiky od výrobcu Tubadzin, čo zaručuje ich vysokú kvalitu. Sú dlhotrvajúce a odolné proti poškriabaniu, škvrnám a vlhkosti, čo uľahčuje ich ľahkú údržbu a zaisťuje ich dlhodobú krásu.

Vytvorte si priestor plný elegancie a krásy vďaka tejto výnimočnej kolekcii.