Stardust

Kolekcia ponúka širokú kombináciu typov a veľkostí, ktoré umožňujú vytvárať originálne a štýlové interiéry. Obklady a dlažby z tejto série sú vhodné pre rôzne priestory, ako sú kúpeľne, kuchyne alebo obývacie izby. Vďaka svojmu designu sú ideálne pre tých, ktorí hľadajú moderný a sofistikovaný vzhľad svojho interiéru.

Východiskovým prvkom tejto kolekcie sú farebné protiklady tmavých a svetlých obkladov, ktoré sú vyplnené zlatistým gradientom prechádzajúcim stredom obkladu. Tmavý obklad má bohatú tmavo hnedú farbu s jemným zlatým gradientom v strede a je možné ho zasadiť ndo designu pozdĺžne aj priečne. Svetlý obklad má naopak svetlú krémovú farbu s jemným zlatým gradientom v strede, ktorý zase vytvára elegantný a čistý vzhľad. Je možné kombinovať priečne a pozdĺžne skladanie obkladov a tým pás gradientu vytvoriť alebo prerušiť. Tento kontrast dodáva priestoru dynamiku a zaujímavosť, zatiaľ čo spoločný dizajnový prvok v podobe zlatého gradientu prepája oba obklady do harmonického celku. Celkový dojem dokáže oživiť a skrášliť akýkoľvek interiér a tiež opticky podporiť jeho samotný priestor.


Zobrazenie:
Skladom

STARDUST BLACK dekorační obklad 89,8x32,8

42,7 € 58,8 €

Výrobce: TubadzinKolekce: Tubądzin StardustVelikost: 89,8 x 32,8 cmTloušťka: 10 mmTechnlogie: Použití: stěnaDekor: strukturaBarva: černáJakost: I. jakostRektifikace: ANOPovrch: lesklýOtěruvzdornost: N/AProtiskluzové vlastnosti: N/AMrazuvzdornost: NEPočet v balení: 6ks Rozměr v balení: 1,77m2 Váha balení: 33,8kg..

Skladom

STARDUST BLACK obklad 89,8x32,8

36,9 € 51,0 €

Výrobce: TubadzinKolekce: Tubądzin StardustVelikost: 89,8 x 32,8 cmTloušťka: 10 mmTechnlogie: keramická dlažbaPoužití: stěnaDekor: jednobarevnýBarva: černáJakost: I. jakostRektifikace: ANOPovrch: saténovýOtěruvzdornost: N/AProtiskluzové vlastnosti: N/AMrazuvzdornost: NEPočet v balení: 6ks Rozměr v balení: 1,77m2 Váha balení: 33,26kg..

Skladom

STARDUST WHITE dekorační obklad 89,8x32,8

42,7 € 58,8 €

Výrobce: TubadzinKolekce: Tubądzin StardustVelikost: 89,8 x 32,8 cmTloušťka: 10 mmTechnlogie: Použití: stěnaDekor: strukturaBarva: bíláJakost: I. jakostRektifikace: ANOPovrch: lesklýOtěruvzdornost: N/AProtiskluzové vlastnosti: N/AMrazuvzdornost: NEPočet v balení: 6ks Rozměr v balení: 1,77m2 Váha balení: 33,8kg..

Skladom

STARDUST WHITE obklad 89,8x32,8

36,9 € 51,0 €

Výrobce: TubadzinKolekce: Tubądzin StardustVelikost: 89,8 x 32,8 cmTloušťka: 10 mmTechnlogie: keramická dlažbaPoužití: stěnaDekor: jednobarevnýBarva: bíláJakost: I. jakostRektifikace: ANOPovrch: lesklýOtěruvzdornost: N/AProtiskluzové vlastnosti: N/AMrazuvzdornost: NEPočet v balení: 6ks Rozměr v balení: 1,77m2 Váha balení: 33,26kg..

Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)

Tubadzin ponúka elegantné a luxusné obklady a dlažby, ktoré dodajú každému priestoru exkluzívny vzhľad. Kombinácia zaoblených hrán, precízneho spracovania a bohatej palety možností a veľkostí robí túto kolekciu unikátnou a štýlovou. Vďaka svojej originalite a dizajnu je táto kolekcia ideálna pre tých, ktorí hľadajú zvláštny a sofistikovaný vzhľad vo svojom interiéri.

Značka Tubadzin je známa svojimi kvalitnými obkladmi a dlažbami, ktoré sa vyznačujú precíznym spracovaním a moderným dizajnom. Séria Stardust je len ďalším dôkazom toho, že Tubadzin dokáže spojiť tradíciu s inováciou a ponúknuť zákazníkom produkty, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy kvality a dizajnu. Obklady a dlažby z tejto série sú skvelou voľbou pre tých, ktorí si chcú dopriať luxusný a elegantný vzhľad svojho interiéru.