Tori Take

Kolekcia obkladov a dlažieb Tubadzin série Tori Take od výrobcu Tubadzin je elegantný a moderný rad navrhnutý na vytvorenie sofistikovaných a vkusných interiérov. Táto séria vyniká svojim jedinečným dizajnom inšpirovaným prírodnými materiálmi a minimalistickým japonským štýlom. Hlavnou charakteristikou kolekcie Tori Take je použitie jemných, neutrálnych farieb a textúr, ktoré evokujú pokoj a harmóniu. Obklady a dlažby tejto série sú k dispozícii v rôznych formátoch a povrchových úpravách, čo umožňuje ich flexibilné použitie ako v obytných, tak v komerčných priestoroch. Vzorovanie a štruktúra povrchov dodávajú priestoru hĺbku a estetickú hodnotu, čo robí z tejto série ideálnu voľbu pre moderné kúpeľne, kuchyne, obývacie izby alebo vstupné haly.

Séria Tori Take je vhodná pre tých, ktorí hľadajú kombináciu nadčasovej elegancie a funkčnosti. Vďaka svojej univerzálnosti a kvalitnému prevedeniu môže byť použitá v rôznych interiéroch, kde dokáže podčiarknuť individualitu a štýl majiteľa. Jej jemné a prirodzené tóny sa ľahko kombinujú s inými materiálmi a farbami, čo umožňuje vytvorenie osobitého a harmonického priestoru. Navyše vďaka odolnosti a jednoduchej údržbe je táto kolekcia praktická na každodenné použitie. Kolekcia Tori Take od Tubadzin je ideálnym riešením pre tých, ktorí chcú spojiť estetický dojem s vysokou kvalitou a trvanlivosťou.


Zobrazenie:
Skladom

ALAMI BEIGE STR 119,8x19,0

35,8 € 49,5 €

ALAMI BEIGE STR 119,8x19,0 od renomovaného výrobcu Tubadzin z kolekcie Tubądzin Tori Take je vysoko kvalitná glazovaná dlaždica, ktorá prináša moderný a prírodný vzhľad do každého interiéru. Tento obklad s dekórom dreva v jemnej béžovej farbe je ideálny pre použitie na podlahy aj steny, čím poskytuje široké spektrum využitia. S rozmermi 119,8 x 19,..

Skladom

TORI dekorační obklad 4-ELEMENTOWY 59,8x149,8

71,6 € 99,0 €

Výrobce: TubadzinKolekce: Tubądzin Tori TakeVelikost: 59,8 x 149,8 cmTloušťka: 10 mmTechnlogie: Použití: stěnaDekor: přírodníBarva: bíláJakost: I. jakostRektifikace: NEPovrch: matnýOtěruvzdornost: N/AProtiskluzové vlastnosti: N/AMrazuvzdornost: NEPočet v balení: 1ks Rozměr v balení: 0,9m2 Váha balení: 14,2kg..

Skladom

TORI TAKE BROWN obklad 74,8x29,8

33,0 € 45,6 €

Výrobce: TubadzinKolekce: Tubądzin Tori TakeVelikost: 74,8 x 29,8 cmTloušťka: 10 mmTechnlogie: keramická dlažbaPoužití: stěnaDekor: tkaninaBarva: bronzováJakost: I. jakostRektifikace: ANOPovrch: matnýOtěruvzdornost: N/AProtiskluzové vlastnosti: N/AMrazuvzdornost: NEPočet v balení: 6ks Rozměr v balení: 1,34m2 Váha balení: 23,3kg..

Skladom

TORI TAKE dekorační obklad 3-ELEMENTOWY 74,8x89,8

59,8 € 82,6 €

Výrobce: TubadzinKolekce: Tubądzin Tori TakeVelikost: 74,8 x 89,8 cmTloušťka: 10 mmTechnlogie: Použití: stěnaDekor: přírodníBarva: šedáJakost: I. jakostRektifikace: ANOPovrch: matnýOtěruvzdornost: N/AProtiskluzové vlastnosti: N/AMrazuvzdornost: NEPočet v balení: 2ks Rozměr v balení: 1,34m2 Váha balení: 21,8kg..

Skladom

TORI TAKE IVORY obklad 74,8x29,8

33,0 € 45,6 €

Výrobce: TubadzinKolekce: Tubądzin Tori TakeVelikost: 74,8 x 29,8 cmTloušťka: 10 mmTechnlogie: keramická dlažbaPoužití: stěnaDekor: tkaninaBarva: šedáJakost: I. jakostRektifikace: ANOPovrch: matnýOtěruvzdornost: N/AProtiskluzové vlastnosti: N/AMrazuvzdornost: NEPočet v balení: 6ks Rozměr v balení: 1,34m2 Váha balení: 23,3kg..

Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)

Tubadzin je renomovaná značka známa svojimi inovatívnymi a kvalitnými produktmi v oblasti obkladov a dlažieb. S dôrazom na moderný dizajn, technologickú dokonalosť a ekologickú zodpovednosť, ponúka Tubadzin široké spektrum riešení pre rôzne typy interiérov aj exteriérov. Ich kolekcie, vrátane série Tori Take, sa vyznačujú precíznym spracovaním, estetickou príťažlivosťou a dlhou životnosťou, čo ich robí obľúbenou voľbou pre zákazníkov hľadajúcich vysokú kvalitu a štýl.