Interval

Séria Interval od značky Tubadzin je moderná kolekcia obkladov a dlažieb pre interiér. Je charakterizovaná minimalistickým dizajnom a kombinovanými farbami v originálnych podtónoch, ktoré pôsobia elegantne a vkusne. Táto kolekcia je vhodná pre tých, ktorí preferujú jednoduchý a moderný štýl v interiéri a hľadajú kvalitné a štýlové obklady a dlažby. Dizajn obkladu je moderný a elegantný, s jemnými a decentnými štruktúrami, ktoré dodávajú miestnosti jedinečný a sofistikovaný vzhľad. Farba obkladu skvele ladí s ostatnými prvkami interiéru.

Táto séria sa skvele hodí do kúpeľní, kuchýň, obývacích izieb či verejných priestorov, kde dodá interiéru sviežosť a eleganciu. Vďaka svojmu dizajnu a farebným variantom je táto kolekcia vhodná pre širokú škálu zákazníkov s rôznymi štýlovými preferenciami. Značka Tubadzin je zárukou kvalitných, moderných a štýlových obkladov a dlažieb, ktoré sú odolné proti opotrebovaniu a ľahko udržiavateľné. Jednotlivé dielce obkladu sú starostlivo vybrúsené a vyrovnané, čo zaisťuje dokonalý a rovnomerný vzhľad celého povrchu.


Zobrazenie:
Skladom

INTERVAL CARPET obklad 89,8x32,8

42,1 € 58,0 €

Výrobce: TubadzinKolekce: Tubądzin IntervalVelikost: 89,8 x 32,8 cmTloušťka: 10 mmTechnlogie: keramická dlažbaPoužití: stěnaDekor: strukturaBarva: béžováJakost: I. jakostRektifikace: ANOPovrch: matnýOtěruvzdornost: N/AProtiskluzové vlastnosti: N/AMrazuvzdornost: NEPočet v balení: 6ks Rozměr v balení: 1,77m2 Váha balení: 31,1kg..

Skladom

INTERVAL WHITE STR obklad 89,8x32,8

36,9 € 51,0 €

Výrobce: TubadzinKolekce: Tubądzin IntervalVelikost: 89,8 x 32,8 cmTloušťka: 10 mmTechnlogie: keramická dlažbaPoužití: stěnaDekor: strukturaBarva: bíláJakost: I. jakostRektifikace: ANOPovrch: matnýOtěruvzdornost: N/AProtiskluzové vlastnosti: N/AMrazuvzdornost: NEPočet v balení: 6ks Rozměr v balení: 1,77m2 Váha balení: 31,1kg..

Skladom

STEEL 24 obkladová lišta 89,8x2,0

13,6 € 19,1 €

Výrobce: TubadzinKolekce: Tubądzin IntervalVelikost: 89,8 x 2,0 cmTloušťka: 10 mmTechnlogie: Použití: stěnaDekor: kovovýBarva: stříbrnáJakost: I. jakostRektifikace: NEPovrch: mat a leskOtěruvzdornost: N/AProtiskluzové vlastnosti: N/AMrazuvzdornost: NEPočet v balení: 18ks Rozměr v balení: 0,32m2 Váha balení: 7,4kg..

Zobrazené 1 až 3 z 3 (1 stránok)

Tubadzin, renomovaná značka známa svojimi inovatívnymi a kvalitnými keramickými obkladmi a dlažbami, spolupracuje s poprednými dizajnérmi na vytváraní jedinečných kolekcií. Vďaka spolupráci s poprednými dizajnérmi vytvára unikátne kolekcie, ktoré reflektujú aktuálne trendy a potreby trhu. Táto séria Interval priestoru dodá elegantný a luxusný vzhľad, ktorý oceníte každý deň.