Gold Moon

Kolekcia obkladov a dlažieb Gold Moon od výrobcu Tubadzin zo série Tubadzin je luxusný a sofistikovaný rad, ktorý prináša do interiérov nádych elegancie a exkluzivity. Táto kolekcia sa vyznačuje výraznými dizajnovými prvkami inšpirovanými luxusnými materiálmi a jemným zlatistým nádychom, ktorý dodáva každému priestoru unikátny a opulentný vzhľad. Obklady a dlažby z kolekcie Gold Moon sú dostupné v rôznych formátoch a povrchových úpravách, ktoré umožňujú širokú škálu kreatívnych kombinácií. Charakteristickým rysom tejto série je použitie sofistikovaných vzorov a textúr, ktoré evokujú dojem luxusu a vycibreného štýlu. Táto kolekcia je ideálna na vytvorenie výnimočných interiérov, kde sa snúbi krása a funkčnosť, a je perfektnou voľbou pre reprezentatívne priestory, ako sú luxusné kúpeľne, elegantné kuchyne, obývacie izby alebo prestížne komerčné priestory, ako sú hotely či kancelárie.

Kolekcia Gold Moon je určená pre tých, ktorí hľadajú výnimočnosť a chcú vytvoriť priestor s výrazným estetickým dopadom. Je ideálny pre milovníkov moderného luxusu, ktorí chcú svoj interiér obohatiť o prvky elegancie a glamour. Vďaka svojej kvalite a trvanlivosti je táto séria praktická na každodenné použitie, pričom jej údržba je jednoduchá a nenáročná. Kolekcia Gold Moon od Tubadzin je skvelou voľbou pre všetkých, ktorí chcú spojiť estetickú príťažlivosť s vysokou funkčnosťou a trvanlivosťou. Produkty tejto série dodajú každému priestoru jedinečný charakter a nadčasový šarm.


Zobrazenie:
Skladom

GOLD MOON DARK dekoračný obklad 89,8x32,8

29,9 € 41,3 €

GOLD MOON DARK dekoračný obklad 89,8x32,8 od výrobcu Tubadzin z kolekcie Tubądzin Gold Moon prináša do interiéru eleganciu a sofistikovanosť. Tento obklad s rozmermi 89,8 x 32,8 cm a hrúbkou 10 mm je ideálny pre aplikáciu na steny. Kombinácia matného a lesklého povrchu vytvára pôsobivý vizuálny efekt, ktorý zaujme každého návštevníka. Čierna farba ..

Skladom

GOLD MOON DARK mozaikový obklad 32,8x25,8

20,2 € 28,0 €

GOLD MOON DARK mozaikový obklad 32,8x25,8 od výrobcu Tubadzin, z kolekcie Tubądzin Gold Moon, je ideálny na vytvorenie sofistikovaného a elegantného interiéru. Tento mozaikový obklad má rozmer 32,8 x 25,8 cm a hrúbku 10 mm. Je navrhnutý na použitie na steny, kde jeho kombinácia matného a lesklého povrchu dodáva priestoru dynamický a moderný vzhľad...

Skladom

GOLD MOON LIGHT LAP 59,8x59,8

38,8 € 53,4 €

GOLD MOON LIGHT LAP 59,8x59,8 od výrobcu Tubadzin, z kolekcie Tubądzin Gold Moon, je glazovaná dlaždica s rozmermi 59,8 x 59,8 cm a hrúbkou 8 mm. Táto dlaždica je navrhnutá na použitie na podlahu aj stenu, čím ponúka širokú škálu možností pre dizajn interiéru. Dekor napodobňuje prírodný kameň v elegantnej béžovej farbe, ktorá dodáva priestoru teplý..

Skladom

GOLD MOON LIGHT obklad 89,8x32,8

36,9 € 51,0 €

GOLD MOON LIGHT obklad 89,8x32,8 od výrobcu Tubadzin z kolekcie Tubądzin Gold Moon je vysoko kvalitná keramická dlažba určená na steny. S rozmermi 89,8 x 32,8 cm a hrúbkou 10 mm poskytuje dostatok plochy na veľké plochy, čo z nej robí ideálnu voľbu pre moderné interiéry. Dekor napodobňuje prírodný kameň v jemnej béžovej farbe, čím dodáva priestoru ..

Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)

Tubadzin je uznávaná značka špecializujúca sa na výrobu inovatívnych a vysoko kvalitných obkladov a dlažieb. S dôrazom na moderný dizajn, technologickú precíznosť a ekologickú zodpovednosť ponúka Tubadzin širokú škálu riešení pre rôzne typy interiérov aj exteriérov. Ich kolekcie, vrátane Gold Moon, sa vyznačujú precíznym spracovaním, estetickou príťažlivosťou a dlhou životnosťou, čo z nich robí obľúbenú voľbu pre zákazníkov hľadajúcich vysokú kvalitu a štýl.