Onice Bianco

Obklady z kolekcie Onice Bianco od Tubadzinu sú výbornou voľbou pre tých, ktorí hľadajú elegantný a moderný vzhľad pre svoje interiéry. Táto kolekcia je inšpirovaná prírodným mramorom a ponúka vynikajúcu estetiku a kvalitu.

Obklady sú vyrobené z prvotriednej keramiky, čo zaručuje ich odolnosť a dlhú životnosť. Vďaka matnému povrchu sú tieto obklady odolné proti škvrnám a ľahko sa čistia.

Dizajn inšpirovaný prírodným mramorom dodáva priestoru luxusný a sofistikovaný vzhľad. Obklady Onice Bianco Mat sa hodí do rôznych priestorov, ako sú kúpeľne, kuchyne, obývacie izby a ďalšie.


Zobrazenie:
Skladom

ONICE BIANCO MAT 119,8x119,8

62,1 € 85,4 €

Už sa nemusíte rozhodovať medzi luxusom a praktickosťou. S dlaždicami ONICE BIANCO MAT 119,8x119,8 od Tubadzin z kolekcie Monolith Onice Bianco si do vášho domova prinesiete obidve. Tieto vysoko kvalitné, glazované dlaždice sú dokonalou voľbou pre každého, kto hľadá spojenie elegancie a odolnosti. Každý kúsok dlažby ONICE BIANCO MAT je majstrovský..

Skladom

ONICE BIANCO MAT 119,8x59,8

38,8 € 53,4 €

Transformujte svoj priestor do svetlej oázy pokoja s dlaždicami ONICE BIANCO MAT 119,8x59,8 od renomovaného výrobcu Tubadzin. Tieto dlaždice sú súčasťou exkluzívnej kolekcie Monolith Onice Bianco, ktorá je známa svojím nadčasovým dizajnom a prvotriednou kvalitou. Predstavte si, ako vaša kúpeľňa, obývačka alebo kuchyňa ožije novým svetlom, keď na p..

Skladom

ONICE BIANCO MAT 59,8x59,8

31,0 € 42,5 €

Vstúpte do sveta sofistikovanej elegancie s ONICE BIANCO MAT 59,8x59,8 - prvotriednou voľbou pre tých, ktorí hľadajú dokonalú rovnováhu medzi nadčasovým dizajnom a nekompromisnou kvalitou. Vytvorené majstrami svojho remesla z renomovanej kolekcie Monolith od Tubadzin, tieto dlaždice sú skutočným klenotom pre každý interiér. Predstavte si, že vaše ..

Skladom

ONICE BIANCO MAT 79,8x79,8

38,8 € 53,4 €

Predstavujeme vám ONICE BIANCO MAT 79,8x79,8 – dlaždice, ktoré premenia každý priestor v oázu elegancie a pokoja. Výrobca Tubadzin prináša kúzlo a dokonalosť prírodného kameňa priamo do vášho domova, v kolekcii Monolith Onice Bianco, ktorá je synonymom luxusu a nadčasovej krásy. Už žiadne kompromisy medzi štýlom a funkčnosťou! S dlaždicami ONICE B..

Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)