Bloom Rose

Kolekcia Bloom Rose od značky Tubadzin prináša do vášho interiéru sviežosť a jemnú eleganciu. Dizajn tejto kolekcie sa vyznačuje subtílnymi kvetinovými motívmi a odtieňmi, ktoré dodávajú priestoru romantický a ženský nádych. Materiály v tejto kolekcii sú vysoko kvalitné a odolné, čo zaisťuje trvanlivosť a dlhodobú estetickú hodnotu.

Bloom Rose je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú obklady a dlažby s jemným a esteticky ľúbivým designom. Táto kolekcia sa skvele hodí do kúpeľní, spální, obývacích izieb a iných priestorov, ktoré zaujmú vďaka týmto originálnym obkladom na prvý pohľad. Vďaka svojmu univerzálnemu dizajnu sa ľahko zladí s rôznymi štýlmi interiéru a umožní vám vytvoriť priestor plný elegancie a pohody.


Zobrazenie:
Skladom

BLOOM ROSE dekoračný obklad 59,8x74,8

44,6 € 61,5 €

BLOOM ROSE dekoračný obklad 59,8x74,8 od prestížneho výrobcu Tubadzin z kolekcie Tubądzin Bloom Rose je vynikajúci výber pre tých, ktorí hľadajú elegantný a štýlový dekoračný prvok pre svoje interiéry. Tento veľkoformátový obklad s rozmermi 59,8 x 74,8 cm a hrúbkou 10 mm prinesie do vašich priestorov dotyk luxusu a sofistikovanosti. Čierna farba s ..

Zobrazené 1 až 1 z 1 (1 stránok)

Značka Tubadzin je synonymom odolnosti, funkčnosti a jednoduchej údržby. Obklady a dlažby z tejto kolekcie je možné jednoducho udržiavať čisté použitím mäkkej handričky a mierneho čistiaceho prostriedku. Vďaka svojej odolnosti proti vlhkosti a opotrebovaniu sú ideálnou voľbou pre každý domov, ktorý si praje elegantné a ľahko udržiavateľné interiérové prvky.