Funky

Kolekcia obkladov Funky od Macieja Zieńa pre Tubadzin je oslavou kreativity a odvážneho designu, ktorá vnáša do interiérov živosť a hravosť. Táto séria sa vyznačuje pestrými farbami, nápaditými vzormi a nečakanými kombináciami, ktoré okamžite upútajú pozornosť. Obklady Funky sú navrhnuté pre tých, ktorí sa neboja experimentovať a chcú svojim priestorom dodať výrazný a moderný charakter. Povrchy majú dynamické textúry a lesklé aj matné úpravy, čo prispieva k vytvoreniu energetického a inšpiratívneho prostredia.

Dizajn kolekcie Funky je ideálny pre moderné interiéry, ktoré hľadajú originálne a štýlové prvky. Táto kolekcia sa skvele hodí do kúpeľní, kuchýň, obývacích izieb i komerčných priestorov, kde je žiaduce vytvoriť jedinečný a nezabudnuteľný vzhľad. Kombinácia rôznych farebných schém a vzorov umožňuje nekonečné možnosti designu a personalizácie, čo každému priestoru dodáva unikátnu atmosféru.

Použitie obkladov Funky Maciej Zień od Tubadzin prináša do interiérov nielen vizuálnu atraktivitu, ale aj praktické výhody. Vysoko kvalitné materiály zaisťujú dlhú životnosť, odolnosť voči opotrebovaniu a jednoduchú údržbu, čo je kľúčové pre zachovanie krásneho vzhľadu povrchov. Povrchová úprava je navrhnutá tak, aby sa ľahko čistila a odolávala škvrnám, čo je ideálne pre dynamické a frekventované priestory.


V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.


Kolekcia Funky je určená pre odvážnych jednotlivcov, rodiny i dizajnérov, ktorí chcú vytvoriť priestory plné energie a osobitého štýlu. Táto kolekcia je tiež perfektnou voľbou pre architektov hľadajúcich inovatívne a kvalitné materiály pre svoje projekty, prinášajúce do ich návrhov originalitu a svieži prístup. Funky je synonymom pre hravosť, kreativitu a modernú eleganciu v interiérovom dizajne.