Tender Stone

Tender Stone je kolekcia, ktorá vás zavedie do sveta neobyčajných textúr a designov, ktoré transformujú vaše priestory do oáz pokoja a elegancie. Je to výnimočná kolekcia obkladov, ktorá spája prírodnú krásu kameňa s moderným designom. Každý kameň v tejto kolekcii bol starostlivo vybraný a spracovaný tak, aby zachytil jedinečnú atmosféru rustikálneho luxusu. Nádherné farebné odtiene a prirodzená štruktúra kameňa sa prelínajú, vytvárajúc prostredie plné harmónie a tepelného komfortu.

Obkladačky Tubadzin sa vyznačujú premysleným dizajnom a textúrou, ktorá pripomína autentický kamenný povrch. Každý detail bol precízne spracovaný tak, aby na prvý pohľad zaujal a na dotyk pôsobil ako skutočný kameň. Nepravidelnosti a zafarbenie kameňa dodávajú obkladom unikátnosť a autentickosť, ktorá očarí každého pozorovateľa.

 

Zobrazenie:
Skladom

TENDER STONE SAT 119,8x119,8

69,9 € 96,6 €

Tender Stone SAT 119.8x119.8 je jedinečný produkt Tubadzin kolekcie Monolith Tender Stone, ktorý vás ohromí svojou krásou a kvalitou. S veľkosťou 119.8 x 119.8 cm a hrúbkou len 6 mm, táto glazovaná dlaždice je dokonalým doplnkom k akejkoľvek podlahe alebo stene vo vašom domove. Pôsobí elegantne a sofistikovane vďaka jej béžovému odtieňu a saténové..

Skladom

TENDER STONE SAT 119,8x59,8

52,4 € 72,5 €

Predstavujeme Vám TENDER STONE SAT 119,8x59,8 - nie je to len obyčajná dlaždica. Toto je dizajnové dielo, ktoré prinesie do vášho interiéru vznešený dotyk prírody a zároveň ponúka vysokú funkčnosť a trvanlivosť. Táto dlaždica od renomovaného výrobcu Tubadzin je súčasťou exkluzívnej kolekcie Monolith Tender Stone, ktorá je inšpirovaná prírodnými kam..

Skladom

TENDER STONE SAT 59,8x59,8

41,7 € 57,6 €

Predstavujeme vám TENDER STONE SAT 59,8x59,8 - kamennú kúzelnú dlažbu, ktorá premení váš domov na elegantnú a pohodlnú oázu. Tento produkt, ktorý pochádza od renomovaného výrobcu Tubadzin, prináša do vášho priestoru prvotriednu kvalitu a luxus. TENDER STONE SAT 59,8x59,8 je glazovaná dlaždica s veľkosťou 59,8 x 59,8 cm a hrúbkou 8 mm. Jej jemný bé..

Skladom

TENDER STONE SAT 79,8x79,8

48,5 € 67,0 €

TENDER STONE SAT 79,8x79,8 je nadčasová a univerzálna dlažba, ktorá prinesie do vášho domova šmrnc a eleganciu. Tento produkt sme získali od renomovaného výrobcu Tubadzin z jeho exkluzívnej kolekcie Monolith Tender Stone. Rozmery 79,8 x 79,8 cm v spojení hrúbkou 8 mm zabezpečia, že táto dlažba sa hodí do každého interiéru. Technológia glazovanej d..

Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)

Obklady Tubadzin sú synonymom pre kvalitu a trvanlivosť. Kolekcia Tender Stone nie je výnimkou – tieto obklady sú odolné voči opotrebovaniu a jednoducho sa udržujú. Sú ideálnou voľbou pre rôzne priestory, ako sú kúpeľne, kuchyne, obývacie izby či komerčné objekty. Ich vynikajúca odolnosť voči vlhkosti a poveternostným vplyvom zaisťuje, že vaše interiéry budú krásne a elegantné po mnoho rokov.