Regal Stone

Kolekcia Regal Stone prináša do vášho interiéru kráľovskú eleganciu a luxus, ktorý spríjemní váš životný priestor a prenesie vás do sveta nekonečného štýlu. Séria sa vyznačuje nadčasovou krásou a vznešenosťou. Každý kameň má svoj vlastný jedinečný charakter a eleganciu, čo vytvára dojem, ako by každý kus bol vytvorený špeciálne pre váš interiér. Táto kolekcia sa stane korunou vášho domova, dodá mu výnimočný nádych noblesy a zároveň zachová moderný štýl.

 Štruktúra a dizajn obkladov Regal Stone sú majstrovského spracovania. Každý detail bol navrhnutý s dôrazom na dokonalosť, čo vytvára ilúziu prírodného kameňa. Vďaka kombinácii tradičného vzhľadu a moderného designu sú tieto obklady vhodné pre širokú škálu interiérov, od klasických až po minimalistické.


Zobrazenie:
Skladom

REGAL STONE MAT 119,8x59,8

38,8 € 53,4 €

REGAL STONE MAT 119,8x59,8 – Výnimočnosť v každom centimetri Predstavujeme vám REGAL STONE MAT 119,8x59,8 od renomovaného výrobcu Tubadzin – dlažbu, ktorá premení každý priestor na dielo hodné kráľovskej pozornosti. Kolekcia Monolith Regal Stone v sebe ukrýva tajomstvo elegancie a nadčasovosti, ktoré sa prejaví vo vašom interiéri s nezameniteľnou ..

Skladom

REGAL STONE MAT 59,8x59,8

32,0 € 44,0 €

Predstavte si podlahu, ktorá dokonale kombinuje eleganciu prírodného kameňa s modernou výdržou a praktickosťou. REGAL STONE MAT od renomovaného výrobcu Tubadzin je presne to, čo potrebujete, aby ste svojmu domovu vdýchli nádych luxusu a zároveň si zachovali pohodlie a funkčnosť na každý deň. Táto glazovaná dlažba farbená v črepe vám ponúka nielen ..

Skladom

REGAL STONE MAT 79,8x79,8

38,8 € 53,4 €

Predstavte si podlahu, ktorá prináša vznešenosť prírodného kameňa priamo do vášho domova. REGAL STONE MAT 79,8x79,8 je viac než len dlažba; je to umelecké dielo od renomovaného výrobcu Tubadzin, ktoré vám umožní vytvoriť priestor plný elegancie a štýlu. Už pri prvom pohľade vás zaujme jej hlboká čierna farba a matný povrch, ktorý odráža luxus a so..

Skladom

REGAL STONE POL 119,8x119,8

69,9 € 96,6 €

Regal Stone Pol 119,8x119,8 je skutočnou majstrovskou prácou v oblasti návrhu a výroby dlaždíc. Tento produkt od renomovanej firmy Tubadzin, z kolekcie Monolith Regal Stone, vyniká svojim elegantným a luxusným vzhľadom, ktorý dokáže každý interiér povýšiť na novú úroveň. Dlaždice sú vyrobené s precíznou technológiou, ktorá zaistí hladký a lesklý p..

Skladom

REGAL STONE POL 119,8x59,8

52,4 € 72,5 €

Predstavujeme REGAL STONE POL 119,8x59,8, luxusnú dlažbu od renomovaného výrobcu Tubadzin. Tento výrobok je súčasťou exkluzívnej kolekcie Monolith Regal Stone, ktorá prináša eleganciu a sofistikovanosť priamo do vášho domova. REGAL STONE POL 119,8x59,8 je úžasne krásna glazovaná škridla s rozmermi 119,8 x 59,8 cm a hrúbkou 8 mm. Svojou prenikavou ..

Skladom

REGAL STONE POL 59,8x59,8

41,7 € 57,6 €

S radosťou predstavujeme REGAL STONE POL 119,8x59,8 - dokonalý doplnok pre vaše interiérové snívanie. Tento produkt pochádza od uznávaného výrobcu Tubadzin a je súčasťou štýlovej kolekcie Monolith Regal Stone. Na prvý pohľad zaujme svojou robustnou veľkosťou 119,8 x 59,8 cm. S hrúbkou 8 mm a technológiou glazovaných dlaždíc je táto dlažba nielen o..

Skladom

REGAL STONE POL 79,8x79,8

48,5 € 67,0 €

Predstavujeme vám luxusný REGAL STONE POL dlaždice od renomovaného výrobcu Tubadzin. Tento produkt je súčasťou exkluzívnej Kolekcie Monolith Regal Stone, ktorá sa vyznačuje nadčasovým dizajnom a vysokou kvalitou. Každý kúsok má imponujúce rozmery 79,8 x 79,8 cm a hrúbku 10 mm, čo zaručuje, že bude dominovať v akomkoľvek priestore. Glazovaná techno..

Zobrazené 1 až 7 z 7 (1 stránok)

Obklady od značky Tubadzin zaisťujú nielen krásu, ale aj kvalitu. Použitie prvotriednych materiálov a moderných technológií zaručuje odolnosť voči poškodeniu a jednoduchú údržbu. Vynikajú nielen v estetickom zmysle, ale aj v praktickosti.

Obklady značky Tubadzin sú synonymom pre eleganciu, kvalitu a design. S kolekciou Regal Stone získate kúsok luxusu do svojho domova, ktorý bude nadčasový a krásny aj po mnoho rokov. Dajte svojim interiérom kráľovský nádych s kolekciou Regal Stone od Tubadzin.