Pietrasanta

Séria obkladov Pietrasanta v sebe spája eleganciu talianskeho umeleckého dedičstva s moderným dizajnom, a prináša tak do vášho interiéru nezameniteľnú atmosféru sofistikovanosti a luxusu.

Kolekcia je pomenovaná po rovnomennom talianskom meste, ktoré je známe svojimi umeleckými pokladmi a mramorovými sochami. Tieto obklady prenášajú túto jedinečnú estetiku do vášho domova, či už sa rozhodnete uplatniť ich vo svojej obývacej izbe, kúpeľni či kuchyni.


Zobrazenie:
Skladom

PIETRASANTA MAT 119,8x119,8

62,1 € 85,4 €

Urobte z vášho domova skutočné umelecké dielo s dlaždicami PIETRASANTA MAT 119,8x119,8 od renomovaného výrobcu Tubadzin. Tieto dlaždice z kolekcie Monolith Pietrasanta sú dokonalým spojením elegancie a funkčnosti, navrhnuté tak, aby odolávali všednému životu, zároveň však pridávali vašim priestorom na kráse a štýle. Každá dlaždica je majstrovským ..

Skladom

PIETRASANTA MAT 119,8x59,8

38,8 € 53,4 €

Predstavte si eleganciu a sofistikovanosť, ktorá dokáže premeniť každý priestor na majstrovské dielo. PIETRASANTA MAT 119,8x59,8 od renomovaného výrobcu Tubadzin je viac než len dlaždica - je to kľúč k nadčasovému dizajnu, ktorý odráža vašu túžbu po dokonalosti. Každý kúsok z kolekcie Monolith Pietrasanta je inšpirovaný krásou prírodného kamene, a..

Skladom

PIETRASANTA MAT 59,8x59,8

31,0 € 42,5 €

Váš domov je oáza pokoja a harmónie, kde každý detail odráža vašu osobnosť a vkus. Urobte z vášho interiéru neprehliadnuteľné umelecké dielo s dlaždicami PIETRASANTA MAT 59,8x59,8 od renomovaného výrobcu Tubadzin. Tieto dlaždice sú majstrovským spojením elegancie a funkčnosti, ktoré vašej podlahe či stene dodajú nepopierateľný šarm a zároveň vám po..

Skladom

PIETRASANTA MAT 79,8x79,8

38,8 € 53,4 €

Predstavujeme vám PIETRASANTA MAT 79,8x79,8 – kamennú krásu z dielne renomovaného výrobcu Tubadzin. Objavte eleganciu a nadčasovosť, ktorú prináša kolekcia Monolith Pietrasanta, a doprajte svojmu domovu prvok luxusu, ktorý zároveň stojí pevne na zemi. Každá dlaždica z tejto exkluzívnej kolekcie je výsledkom precízneho dizajnérskeho umenia a techno..

Skladom

PIETRASANTA POL 119,8x119,8

69,9 € 96,6 €

Predstavujeme Vám PIETRASANTA POL 119,8x119,8 – dlaždice, ktoré sú viac než len obyčajným prvkom vášho interiéru. Vytvorené renomovaným výrobcom Tubadzin, tieto dlaždice sú synonymom pre nadčasový dizajn a kvalitu, ktorá prekračuje očakávania. Máte radi eleganciu a luxus? Pietrasanta POL dlaždice sú dokonalým spôsobom, ako vdýchnuť vášmu priestoru..

Skladom

PIETRASANTA POL 119,8x59,8

52,4 € 72,5 €

Hľadáte jedinečný spôsob, ako oživiť svoj domov či kanceláriu? S dlaždicami PIETRASANTA POL 119,8x59,8 od renomovaného výrobcu Tubadzin si môžete dopriať luxus a eleganciu, ktorá premení každý priestor na výnimočné miesto. Pietrasanta, kolekcia inšpirovaná talianskou eleganciou a svetovou architektúrou, prináša do vášho interiéru dotyk umenia. Tie..

Skladom

PIETRASANTA POL 59,8x59,8

41,7 € 57,6 €

Predstavujeme vám šperk medzi dlaždicami – PIETRASANTA POL 59,8x59,8 od renomovaného výrobcu Tubadzin. Táto dlaždica z kolekcie Monolith Pietrasanta predstavuje dokonalosť a eleganciu, ktorá z Vášho domova urobí palác. Každý kúsok dlažby PIETRASANTA POL je majstrovským dielom, ktoré zdôrazňuje krásu a čistotu bielo-kamenného dekoru. Jej lesklý pov..

Skladom

PIETRASANTA POL 79,8x79,8

48,5 € 67,0 €

Hľadáte dokonalú dlažbu, ktorá oslní vaše priestory svetlom a eleganciou? Objavte PIETRASANTA POL 79,8x79,8 od renomovaného výrobcu Tubadzin, ktorá svojou bielou farbou a lesklým povrchom vnáša do každého interiéru nádych luxusu a vznešenosti. Predstavte si, ako každý lúč svetla tancuje na dokonale hladkom povrchu vašej novej podlahy či steny, kto..

Zobrazené 1 až 8 z 8 (1 stránok)

Štruktúra a dizajn obkladov Pietrasanta sú majstrovské. Každý kameň nesie stopy času a umeleckého dedičstva, čo zaisťuje, že každý kus je originálny a neopakovateľný. Táto kolekcia je stvorená pre tých, ktorí ocenia jemné detaily a hľadajú estetiku, ktorá v sebe spája krásu histórie a moderného dizajnu.

Všeobecne platí, že kvalita obkladov od značky Tubadzin je neprehliadnuteľná. Vďaka starostlivému výberu materiálov a precíznemu spracovaniu môžete očakávať trvanlivosť a odolnosť, ktorá vaše priestory premení na dlhodobo krásne a útulné miesto. Obklady Tubadzin sú vhodné nielen pre estetickú stránku interiéru, ale aj pre ľahkú údržbu a odolnosť voči bežným vplyvom.