Persian Tale

Táto jedinečná kolekcia nesie v sebe bohatstvo a kúzlo perzského umenia a kultúry, prinášajúce do vášho domova nádych exotiky a elegancie. Kolekcia Persian Tale stelesňuje krásu a majstrovstvá tradičného perzského dizajnu. Každý obklad z tejto kolekcie je ako malý kus umeleckého diela, zachytávajúci zložité vzory, ornamenty a farby inšpirované orientálnymi kobercami a dekoratívnymi prvkami.

Obklady majú premyslenú štruktúru a detaily, ktoré vytvárajú dojem vrstevnatosti a hĺbky. Každý vzor je precízne vyrytý do keramiky, čím vzniká textúra, ktorá podčiarkuje autentickosť a hmatateľnosť každého kusu. Dizajny sa pohybujú od geometrických tvarov po kvetinové motívy, všetko s dôrazom na dokonalú symetriu a rovnováhu.

Obklady Tubadzin sú synonymom kvality a dlhodobej odolnosti. Každý kus je vyrobený so starostlivosťou a použitím najmodernejších technológií, aby vydržal náročné podmienky a čas. Persian Tale nie je len o estetickom vzhľade, ale aj o funkčnosti. Obklady sú odolné voči vlhkosti a opotrebovaniu, čo z nich robí ideálnu voľbu pre kúpeľne, kuchyne a ďalšie interiérové priestory.


Zobrazenie:
Skladom

PERSIAN TALE BLUE 119,8x59,8

39,6 € 54,2 €

Predstavte si, že každý deň vkročíte do priestoru, kde sa snúbi elegancia s pohodlím, a každý pohľad na podlahu či stenu vás prenesie do sveta rozprávok a luxusu. S dlaždicami PERSIAN TALE BLUE 119,8x59,8 od renomovaného výrobcu Tubadzin si tento sen môžete splniť už dnes. Inšpirované bohatou kultúrou a umením Perzie, tieto dlaždice prinášajú do v..

Skladom

PERSIAN TALE BLUE 59,8x59,8

32,0 € 44,0 €

Objavte kúzlo PERSIAN TALE BLUE 59,8x59,8 – dlaždice, ktorá prináša tajomstvo starovekého Perzie priamo do vášho domova. Vytvorené s láskou a precíznosťou renomovaného výrobcu Tubadzin, tieto dlaždice sú viac než len podlahovou alebo stenovou krytinou; sú plátnom, na ktorom rozkvitne vaša kreativita a štýl. Pomocou inovatívnej technológie glazovan..

Zobrazené 1 až 2 z 2 (1 stránok)