Harmonic

Tubadzin Monolith Harmonic - elegantná séria, ktorá prináša do vášho interiéru jedinečný a moderný dizajn. Kolekcia Harmonic je inšpirovaná nadčasovou krásou monolitických štruktúr, ktoré dodajú vášmu priestoru pôsobivý vzhľad. Tieto obklady spájajú jednoduchosť s ľahkosťou a ponúkajú nekonečné možnosti pre štýlové kombinácie vo vašom domove. Objavte neodolateľné pôvaby tejto kolekcie a vytvorte si interiér snov.

Kolekcia Harmonic od Tubadzin vyniká svojim sofistikovaným dizajnom a unikátnou štruktúrou. Každá dlaždica je navrhnutá tak, aby evokovala krásu prírodného kameňa, ktorý sa premieta do celkového estetického dojmu interiéru. Výrazné monolitické vzory a hladké povrchy dávajú tejto kolekcii moderný a nadčasový vzhľad. Vďaka rozmanitosti farieb a tvarov máte možnosť vytvoriť si originálne kombinácie, ktoré budú vyžarovať harmóniu a eleganciu.


Zobrazenie:
Skladom

HARMONIC GREY POL 119,8x119,8

69,9 € 96,6 €

Prebuďte svoj interiér s eleganciou a harmóniou – objavte HARMONIC GREY POL od Tubadzinu. Táto prvotriedna glazovaná dlaždica je viac než len podlahový alebo stenový obklad; je to kľúč k vytvoreniu priestoru, kde každý detail rezonuje s dokonalosťou a štýlom. Predstavte si, že vaša podlaha či stena odráža nádych luxusu a pokojnej krásy, ktorú prin..

Skladom

HARMONIC GREY POL 119,8x59,8

52,4 € 72,5 €

Objavte dokonalosť a eleganciu s dlaždicou HARMONIC GREY POL 119,8x59,8 od renomovaného výrobcu Tubadzin. Tento prvotriedny produkt z kolekcie Monolith Harmonic vás zavedie do sveta, kde krása a funkčnosť idú ruka v ruke. Predstavte si, že vstupujete do miestnosti, kde každý detail odráža vašu túžbu po harmónii a dokonalosti. Kde podlaha a steny n..

Skladom

HARMONIC GREY POL 239,8x119,8

93,1 € 129,0 €

Výrobce: TubadzinKolekce: Monolith HarmonicVelikost: 239,8 x 119,8 cmTloušťka: 6 mmTechnlogie: glazovaná dlaždicePoužití: podlaha i stěnaDekor: kámenBarva: šedáJakost: I. jakostRektifikace: ANOPovrch: lesklýOtěruvzdornost: N/AProtiskluzové vlastnosti: N/AMrazuvzdornost: ANOPočet v balení: 1ks Rozměr v balení: 2,88m2 Váha balení: 49,2kg..

Skladom

HARMONIC GREY POL 59,8x59,8

41,7 € 57,6 €

Predstavte si podlahu, ktorá odráža eleganciu a pohodlie v každom detaile, podlahu, ktorá vás privíta teplým objatím domova pri každom kroku. Predstavte si HARMONIC GREY POL 59,8x59,8 od renomovaného výrobcu Tubadzin, ktorá prináša túto víziu do reality. Harmonic Grey POL nie je len dlaždica, je to kúsok umenia. Vďaka precíznej technológie glazova..

Skladom

HARMONIC GREY POL 79,8x79,8

48,5 € 67,0 €

Predstavujeme Vám HARMONIC GREY POL 79,8x79,8 – dokonalý dotyk elegancie a odolnosti pre váš domov. Tento špičkový produkt od renomovaného výrobcu Tubadzin z kolekcie Monolith Harmonic je viac než len dlaždica; je to symbol moderného dizajnu a funkčnosti. Vytvorte si priestor, kde každý detail odráža vašu túžbu po kráse a kvalite. HARMONIC GREY PO..

Skladom

HARMONIC WHITE POL 119,8x119,8

69,9 € 96,6 €

Predstavte si, že vstupujete do miestnosti, kde každý detail odráža eleganciu a harmóniu. Miestnosti, kde krása a funkčnosť idú ruka v ruke. Teraz si predstavte, že toto všetko môžete mať aj vo vašom domove s dlaždicami HARMONIC WHITE POL 119,8x119,8 od renomovaného výrobcu Tubadzin. Z kolekcie Monolith Harmonic prichádza táto glazovaná dlaždice, ..

Skladom

HARMONIC WHITE POL 119,8x59,8

52,4 € 72,5 €

Predstavte si, že kráčate po umeleckom diele, ktoré každý deň oživuje váš domov. HARMONIC WHITE POL 119,8x59,8 od renomovaného výrobcu Tubadzin je viac než len dlaždica – je to vstupenka do sveta, kde elegancia a funkčnosť splynú v dokonalej harmónii. Elegancia, ktorá pretrváva: Každá dlaždica z kolekcie Monolith Harmonic je majstrovským kúskom, k..

Skladom

HARMONIC WHITE POL 59,8x59,8

41,7 € 57,6 €

Zažite harmóniu a eleganciu v každej miestnosti s dlaždicami HARMONIC WHITE POL od renomovaného výrobcu Tubadzin. Tieto prvotriedne dlaždice z kolekcie Monolith Harmonic vás okúzlia svojou lesklou bielou farbou a kamenistým dekorom, ktorý pridáva prvkom luxusu a sofistikovanosti. Veľkorysý rozmer 59,8 x 59,8 cm a hrúbka 8 mm zabezpečujú, že váš pri..

Skladom

HARMONIC WHITE POL 79,8x79,8

48,5 € 67,0 €

Urobte z vášho domova majestátny palác s dlaždicami HARMONIC WHITE POL od renomovaného výrobcu Tubadzin. Z kolekcie Monolith Harmonic prichádza táto výnimočná dlaždica, ktorá kombinuje eleganciu a odolnosť, a prináša tak do každého priestoru nádych luxusu a harmónie. Predstavte si, že vstupujete do miestnosti, kde sa každý lúč svetla jemne odráža ..

Zobrazené 1 až 9 z 9 (1 stránok)

Obklady značky Tubadzin sú synonymom pre prvotriednu kvalitu a precízne prevedenie. Kolekcia Harmonic nie je výnimkou, pretože je vyrobená z vysoko kvalitných materiálov, ktoré zaisťujú odolnosť a dlhodobú životnosť. Vďaka svojej vysokej odolnosti voči vlhkosti, opotrebovaniu a poškriabaniu sú tieto obklady vhodné pre rôzne interiérové priestory – kúpeľne, kuchyne, obývacie izby a ďalšie. Tubadzin vždy dbá na to, aby jeho obklady spĺňali najvyššie štandardy, čo zaručuje spokojnosť zákazníkov.