Boho

Kolekcia obkladov Boho od Macieja Zieńa prináša do interiérov sviežosť a originalitu inšpirovanú bohémskym štýlom. Táto séria kombinuje pestré farby, etnické vzory a prírodné motívy, čím vytvára uvoľnenú a kreatívnu atmosféru. Obklady Boho sa vyznačujú výraznými dekormi, ktoré spájajú moderný dizajn s tradičnými prvkami, čím dodávajú každému priestoru jedinečný charakter a šarm. Povrchy majú rôznorodé textúry a lesklé aj matné úpravy, ktoré umocňujú vizuálnu hĺbku a dynamiku interiéru.

Dizajn kolekcie Boho je ideálny pre tých, ktorí chcú svojmu domovu dodať osobitý a neformálny štýl. Obklady z tejto série sú perfektnou voľbou pre kúpeľne, kuchyne, obývacie izby, ale aj pre komerčné priestory, kde je žiaduce vytvoriť prívetivú a inšpiratívnu atmosféru. Vďaka svojej variabilite je možné jednotlivé prvky kombinovať a vytvárať tak unikátne a kreatívne vzory, ktoré oživia akýkoľvek priestor.

Použitie obkladov Boho Maciej Zień od Tubadzin prináša do interiérov nielen estetickú hodnotu, ale aj praktické výhody. Vysoká kvalita materiálov zaisťuje odolnosť voči opotrebovaniu a jednoduchú údržbu, čo je kľúčové pre dlhodobo krásny vzhľad povrchov. Povrchová úprava zabraňuje vzniku škvŕn a uľahčuje čistenie, čo je ideálne pre frekventované priestory.


V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.


Kolekcia Boho je určená pre tých, ktorí hľadajú kreatívne a nevšedné riešenia pre svoje interiéry. Je vhodná pre jednotlivcov, rodiny i dizajnérov, ktorí chcú vytvoriť priestor s osobitým a bohémskym nádychom. Táto kolekcia je tiež skvelou voľbou pre architektov, ktorí hľadajú kvalitné a vizuálne príťažlivé materiály pre svoje projekty, a prinášajú do ich návrhov sviežosť a originalitu.