Duke Stone

Kolekcia Maciej Zien od značky Tubadzin, konkrétne séria Duke Stone, prináša do sveta interiérového designu jedinečnú kombináciu elegancie a prírodnej inšpirácie. Séria Duke Stone sa vyznačuje jemnými, sofistikovanými vzormi, ktoré evokujú štruktúru a farebnosť prírodného kameňa. Táto kolekcia sa zameriava na detailnú prepracovanosť a harmóniu medzi farbami a textúrami, čo ju robí ideálnou voľbou na vytvorenie luxusného a zároveň útulného prostredia. Farebná paleta tejto kolekcie zahŕňa jemné odtiene šedej, béžovej a antracitovej, ktoré sú doplnené prírodnými nuansami teplých tónov.

Obklady a dlažby zo série Duke Stone sú navrhnuté na použitie v rôznych typoch interiérov, ako sú kúpeľne, kuchyne, obývacie izby a reprezentatívne priestory. Ich vysoká odolnosť a kvalita spracovania zaručujú dlhú životnosť a jednoduchú údržbu, čo ich robí praktickým riešením pre každodenné použitie. Táto kolekcia je ideálna pre tých, ktorí hľadajú materiál, ktorý nielen skrášli ich priestor, ale tiež pridá na jeho hodnote a funkčnosti.

Séria Duke Stone od Tubadzin ponúka rôzne formáty a povrchové úpravy, čo umožňuje flexibilné použitie a kombináciu v interiéri. Je vhodná pre moderné aj klasické dizajnové koncepty, vďaka čomu sa stáva obľúbenou voľbou medzi architektmi a dizajnérmi. Vďaka svojej univerzálnosti a estetickej príťažlivosti táto kolekcia uspokojí nároky ako individuálnych zákazníkov, tak profesionálov hľadajúcich kvalitný a esteticky hodnotný materiál pre svoje projekty.


V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.


Tubadzin je popredný výrobca obkladov a dlažieb, známy svojou inovatívnosťou, vysokou kvalitou a širokou ponukou produktov. Značka Tubadzin sa zameriava na vytváranie kolekcií, ktoré kombinujú moderný design s funkčnosťou, čím uspokojujú potreby aj tých najnáročnejších zákazníkov. Medzi ich prestížne kolekcie patrí aj rad vytvorený v spolupráci s uznávaným dizajnérom Maciejom Zienom, ktorý je symbolom luxusu a jedinečného štýlu. Vďaka svojej dlhoročnej skúsenosti a neustálemu sledovaniu trendov v oblasti interiérového dizajnu, Tubadzin ponúka produkty, ktoré sú nielen krásne, ale aj trvanlivé a praktické.