Timeless

Séria Timeless z kolekcie Maciej Zien predstavuje eleganciu a nadčasovosť v podobe obkladov a dlažieb, ktoré zaujmú svojim sofistikovaným vzhľadom. Obklady tejto série sa vyznačujú jednoduchými, ale zároveň rafinovanými vzormi a neutrálnymi farebnými odtieňmi, ktoré umožňujú ľahké začlenenie do rôznych typov interiérov. Inšpiráciou pre túto kolekciu je minimalizmus spojený s túžbou po trvalej kráse a funkčnosti, čo robí obklady Timeless ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú dlhodobú estetickú hodnotu. Rôznorodosť designov je inšpirujúca na vytvorenie kreatívneho osobitého priestoru.

Obklady série Timeless sú vhodné pre moderné luxusné interiéry, rovnako ako pre klasické prostredie s dôrazom na eleganciu. Vďaka svojmu univerzálnemu dizajnu je možné ľahko kombinovať s rôznymi štylizáciami a interiérovými konceptmi. Sú ideálne na použitie v kúpeľniach, kuchyniach, obývacích priestoroch a ďalších oblastiach domova, kde je požadovaná kombinácia estetiky, praktickosti a trvanlivosti.


V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.


Maciej Zien je uznávaný poľský dizajnér s vášňou pre detail a eleganciu, čo sa odráža aj v jeho spolupráci s Tubadzinom. Jeho designy sú synonymom pre sofistikovanosť a nadčasovosť, čo je kľúčovým prvkom série Timeless. Tubadzin ako popredný výrobca obkladov a dlažieb kladie dôraz na inováciu a vysokú kvalitu, čo sa prejavuje vo všetkých produktoch, vrátane kolekcie vytvorenej v spolupráci s Maciejom Zienom. Kombinovateľnosť série Timeless s ďalšími kolekciami od Tubadzin umožňuje neobmedzené možnosti pri vytváraní unikátnych a elegantných interiérov.