Terrazzo

Séria Terrazzo z kolekcie Maciej Zien od značky Tubadzin prináša do interiérového dizajnu sviežosť a hravosť inšpirovanú tradičným benátskym terrazzo. Obklady a dlažby tejto série sa vyznačujú charakteristickým vzhľadom s rôznobarevnými fragmentmi kameňov vsadenými do hladkého povrchu, čo vytvára jedinečný a dynamický vizuálny efekt. Farbná paleta zahŕňa jemné pastelové odtiene aj výraznejšie farebné akcenty, ktoré dodávajú priestoru živosť a originalitu.

Séria Terrazzo je ideálna pre použitie v moderných aj klasických interiéroch, vrátane kúpeľní, kuchýň, obývacích izieb a komerčných priestorov. Vďaka svojej vysokorezistentnosti a jednoduchej údržbe je vhodná pre náročné prostredia, kde je požadovaná dlhá životnosť a praktické vlastnosti. Táto kolekcia osloví tých, ktorí chcú do svojho interiéru vniesť nevšedný dizajnový prvok, ktorý kombinuje estetiku s funkčnosťou. Je perfektná pre tých, ktorí hľadajú spôsob, ako vyjadriť svoju kreativitu a zmysel pre štýl prostredníctvom inovatívnych materiálov.


V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.


Maciej Zien, renomovaný poľský dizajnér, je známy svojím jedinečným prístupom k dizajnu a zmyslom pre detail, čo sa odráža aj v jeho spolupráci s Tubadzin. Jeho návrhy prinášajú do sveta obkladov a dlažieb eleganciu a originalitu. Tubadzin, ako popredný výrobca obkladov a dlažieb, je známy svojou inovatívnosťou a vysokou kvalitou. Kolekcie vytvorené v spolupráci s Maciejem Zienom ponúkajú produkty, ktoré sú krásne, trvanlivé a praktické. Séria Terrazzo je možné ľahko kombinovať aj s ďalšími sériami od Tubadzin, čo umožňuje nekonečné možnosti pri tvorbe unikátnych interiérových konceptov.