Specchio Carrara

Séria Specchio Carrara z kolekcie Maciej Zien predstavuje vrchol elegancie a luxusu, inšpirovaný krásou prírodného mramoru Carrara. Obklady a dlažby tejto série sa vyznačujú jemnými bielymi a šedými odtieňmi, ktoré dokonale napodobňujú vzhľad pravého mramoru, s jemnými žilkami vytvárajúcimi sofistikovaný a harmonický dizajn. Táto séria prináša do interiéru sviežosť a nadčasovú krásu, čím zaručuje, že každý priestor, v ktorom je použitá, bude pôsobiť štýlovo a luxusne.

Specchio Carrara je ideálny na použitie v rôznych typoch interiérov, vrátane luxusných kúpeľní, kuchýň, obývacích izieb a reprezentatívnych priestorov. Vďaka svojej vysokej odolnosti a kvalitnému spracovaniu poskytuje dlhú životnosť a jednoduchú údržbu, čo ich robí praktickým a zároveň estetickým riešením pre náročných užívateľov. Táto kolekcia je perfektná pre tých, ktorí chcú svojmu priestoru dodať punc exkluzivity a sofistikovanosti bez toho, aby obetovali funkčnosť a trvanlivosť.

Séria Specchio Carrara od Tubadzin ponúka rôzne formáty a povrchové úpravy, čo umožňuje variabilitu a kreativitu pri navrhovaní interiéru. Je vhodná pre moderné aj klasické dizajnové koncepty, čím sa stáva obľúbenou voľbou medzi architektmi a dizajnérmi. Vďaka svojmu univerzálnemu a elegantnému vzhľadu táto kolekcia uspokojí ako individuálnych zákazníkov, tak profesionálov hľadajúcich kvalitný a esteticky hodnotný materiál pre svoje projekty.


V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.


Maciej Zien je uznávaný poľský dizajnér známy svojim vycibreným vkusom a zmyslom pre detail. Jeho spolupráca s Tubadzin prináša do sveta obkladov a dlažieb neobyčajnú kombináciu kreativity a remeselnej dokonalosti. Tubadzin, ako popredný výrobca obkladov a dlažieb, je známy svojou inovatívnosťou, vysokou kvalitou a širokou ponukou produktov. Značka sa zameriava na vytváranie kolekcií, ktoré kombinujú moderný design s funkčnosťou, čo uspokojuje potreby aj tých najnáročnejších zákazníkov. Kolekcie vytvorené v spolupráci s Maciejom Zienom sú symbolom luxusu a jedinečného štýlu.