Black Pulpis

Kolekcia Maciej Zien, konkrétne séria Black Pulpis, predstavuje luxus a sofistikovanosť v podobe obkladov a dlažieb inšpirovaných elegantnými a dramatickými prvkami prírodného mramoru. Táto séria sa vyznačuje veľkoformátovým hlbokým čiernym odtieňom s jemnými, bielymi žilkami, ktoré vytvárajú kontrastný a pritom harmonický vzhľad. Dizajn Black Pulpis je navrhnutý tak, aby vniesol do každého priestoru dotyk exkluzivity a modernej elegancie.

Obklady a dlažby zo série Black Pulpis sú ideálne na použitie v luxusných interiéroch, ako sú kúpeľne, kuchyne, obývacie izby a reprezentačné priestory. Vďaka svojej vysokej odolnosti a jednoduchej údržbe sú praktické pre každodenné použitie bez toho, aby stratili svoju estetickú hodnotu. Táto kolekcia je perfektná pre tých, ktorí hľadajú materiál, ktorý nielen zdobia, ale aj vydržia náročné podmienky moderného bývania.

Séria Black Pulpis od Tubadzin ponúka rôzne formáty a povrchové úpravy, čo umožňuje kreatívne použitie v rôznych interiérových konceptoch. Je vhodná pre moderné aj klasické designové projekty, čím sa stáva obľúbenou voľbou medzi architektmi a dizajnérmi. Vďaka svojmu výraznému vzhľadu a kvalitnému prevedeniu táto kolekcia uspokojí nároky ako individuálnych zákazníkov, tak profesionálov hľadajúcich spoľahlivý a esteticky atraktívny materiál pre svoje projekty.


V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.


Tubadzin je popredný výrobca obkladov a dlažieb, známy svojou inovatívnosťou, vysokou kvalitou a širokou ponukou produktov. Značka Tubadzin sa zameriava na vytváranie kolekcií, ktoré kombinujú moderný design s funkčnosťou, čím uspokojujú potreby aj tých najnáročnejších zákazníkov. Medzi ich prestížne kolekcie patrí aj rad vytvorený v spolupráci s uznávaným dizajnérom Maciejom Zienom, ktorý je symbolom luxusu a jedinečného štýlu. Vďaka svojej dlhoročnej skúsenosti a neustálemu sledovaniu trendov v oblasti interiérového dizajnu, Tubadzin ponúka produkty, ktoré sú nielen krásne, ale aj trvanlivé a praktické.