Kamenný koberec vzorkovník

Kamenný koberec v interiéri vykúzli vysoko odolnú podlahovú krytinu s príjemnou štruktúrou. Vo vonkajších priestoroch sa môžete tešiť z povrchu, na ktorom neuvidíte kaluže a čo nebude kĺzať. Aký dekor sa ponúka?

Ako vyzerá kamenný koberec

Kamenný koberec v základnom balení obsahuje sypkú zmes kamienkov rôzneho tvaru, farby a veľkosti. Tieto kamienky sa zmiešajú so špeciálnou zmesou živice a tužidla. Každý z nich bude perfektne obalený a pripravený pre aplikáciu do jednotnej plochy.

Pripravená zmes sa rozotiera na podlahu alebo stenu a uhladí sa do roviny. Zmes je schopná vyrovnať drobné prehrešky na pôvodnom povrchu. Všetko sa ľahko tvaruje a upravuje. Dokonca môžete určitej časti vyrezať a nahradiť ich vzory z iného dekoru. Získavate unikátnu aplikáciu zaujímavého vzhľadu.

3 základné typy kamenného koberca

Vyberať budete medzi desiatkami zmesí. Spravidla sa jedná o variácie riečnych kamienkov, perleťových kamienkov alebo štiepaného mramoru. Každá z 3 kategórií má celý rad úprav a možností farebného prevedenia. Viac vám napovie kamenný koberec vzorkovník.

 

Čo prináša nová krytina

Vo vonkajších priestoroch sa okrem nádherného vzhľadu budete tešiť aj z jednoduchej údržby. Kamenný koberec je vo vonkajších priestoroch bezpečnostným prvkom. Prirodzená štruktúra zabraňuje pošmyknutiu a materiál nepremŕza. Vnútorné priestory sa môžu tešiť na odolný materiál. Ten oceníte za kuchynskou linkou alebo v kúpeľni.

Za kuchynskou linkou odoláva vysokým teplotám, vlhkosti aj mastnote. V kúpeľni zvládne každodenné striekance vody.

Cena kamenného koberca

Poteší vás aj to, že krytina, ktorá vám bude slúžiť desiatky rokov je veľmi dostupná.  Cena kamenných kobercov začína na 10€ za m2. Prečo si ho nedopriať? Stačí si len vybrať medzi riečnymi, perleťovými a mramorovými kamienkami. Ktorý sa bude u vás najlepšie vynímať?


Kamenný koberec – vzorník Kamenný koberec vzorkovník