Kamenný koberec podlahové kúrenie

3 izby s vyhrievaným kamenným kobercom

Od podlahy v interiéri očakávame, že bude pekná na pohľad, ľahká na údržbu a jednoduchá na pokládku. Čo keby ešte bola z prírodného materiálu nezaťažujúc životné prostredie, odolávala vlhkosti a tlmila krokový hluk? Kamenný koberec je presne taký!

Kúpeľňa s kamenným kobercom omladne

Problémom starších kúpeľni je predovšetkým nutnosť odstránenia pôvodného obkladu. V ostatných miestnostiach zvyčajne stačí vymeniť nábytok a vymaľovať, avšak nie v kúpeľni. Tam je potrebné celú rodinu na dlhé týždne presťahovať. Čo ak nie? Čo keď existuje krytina, ktorá prekryje dlaždice aj obklady na stenách? Rozhodnite sa pre kamenný koberec. V kúpeľni je možné umiestniť ho aj na podlahové vykurovanie.

Kuchyňa získa odolnú krytinu

Podlaha v kúpeľni každý deň čelí pádu najrôznejších predmetov, mastnote, rozliatym tekutinám aj vlhkosti. Umiestnením kamenného koberca získate dokonalého pomocníka pre ľahké upratovanie. Aj tu si kamenný koberec a podlahové kúrenie výborne rozumie.

Chodba výrazne stíchne

Hluk, dupanie a krik sa v chodbách nesie najviac. Dobrou správou je, že kamenný koberec tlmí kročajový hluk. S použitím podlahového kúrenia bude kamenný koberec hriať aj tíšiť frekventovanú spojnicu interiéru.

 

Nekončiaca obývacia izba

Akonáhle obývacia izba nadväzuje na terasu, neubránime sa tomu, že v letnom období stále otvárame dvere a používame oba priestory súčasne. Preto by sme ich mali prepojiť aj opticky. Jednotná podlahová krytina v obývacej izbe aj na terase sa o to postará. V obývacej izbe môžete umiestniť pod kamenný koberec podlahové kúrenie a na terase vykurovacie rohože. Tým predĺžite aj dobu pre užívanie terasy.

Kamenný koberec šetrný k životnému prostrediu

Kamenný koberec neobsahuje žiadne škodlivé látky, ktoré by zaťažovali životné prostredie. Jeho hlavnou zložkou je kameň a živice.


Kamenný koberec podlahové topení Kamenný koberec podlahové kúrenie