Kamenný koberec na stenu

7 hlasov pre kamenný koberec

Modernou krytinou, ktorá si získava stále väčšiu popularitu je kamenný koberec. Je výbornou voľbou pre vonkajšie priestory aj do interiérov. Kamenný koberec na stenu je pútavou dekoráciou, okolo bazénu zaistí protišmykový povrch a schody ochráni pred námrazou.

1. Kamenný koberec do kuchyne

Koberec na stenu? Áno. Ale ten kamenný. Je to moderná krytina, ktorá pre svoje vlastnosti nachádza stále širšie uplatnenie. Kamenný koberec na stenu je možné použiť za kuchynskú linku. Bude dobre odolávať vlhku, mastnote aj vyšším teplotám za varnou doskou.

2. Kamenný koberec do vstupnej chodby

Vstupná chodba je namáhaná a hlučná časť bytu. S pomocou kamenného koberca vytvoríte odolnú podlahu bez škár, čo vie tlmiť prenikavý hluk.

3. Kamenný koberec na terasu

Veľkého využitia nachádza kamenný koberec v bezprostrednom okolí rodinných domov. S kamenným kobercom sa nemusíte obávať ani grilovania na terase.

 

4. Kamenný koberec k sprchovému kútu

Krásne vyzerá kamenný koberec v kúpeľniach. S úpravou pre interiér so špeciálnym gélom uzavrie povrch a kamenný koberec je vodeodolný. Obloženie sprchovacieho kúta kamenným kobercom namiesto dvoch sklenených výplní ušetrí veľa námahy pri upratovaní.

5. Protišmykový povrch okolo bazénu

Vodné radovánky prinášajú veľa kaluží do okolia bazéna. Kamenný koberec je samo-drenážny. Odvádza vodu do spodných vrstiev pôdy.

6. Odolné schodisko

Na vstupné schodisko máme vysoké nároky. Rizikom je predovšetkým zimná námraza a snehové záveje. Skombinujte kamenný koberec s vykurovacou rohožou. Schody budú vyhrievané a povrch nekĺže.

7. Ozdobte záhradu

Všetky chodníky na záhrade alebo dekoráciu oporných múrikov môžete zhotoviť z kamenného koberca. Je praktický a vyzerá úchvatne.

 

Zostáva posledná úloha. A možno tá najťažšia. Vybrať zo širokej ponuky ten najkrajší dekor. Ktorému dáte prednosť?


Kamenný koberec na stěnu Kamenný koberec na stenu