Kamenný koberec na schody

Najlepší kabát pre vaše schody? Tisíce kamienkov

Prírodné materiály sú stále obľúbenejšie a vracajú sa do interiéru v modernejšom spracovaní. Inak tomu nie je ani u kamenných kobercov. Svoje miesto majú za kuchynskou linkou, v kúpeľni aj na chodbe. Výborným pomocníkom je kamenný koberec na schody.

Kamenné schodisko je bezpečné schodisko

Kamenný koberec na schody môžete použiť v interiéri i vonkajších priestoroch. Stále častejšie sa umiestňuje aj do spoločných priestorov bytových domov alebo komerčných budov. V prípade schodiska je ich najväčšou prednosťou prírodná štruktúra. Povrch nekĺže a nemusíte mať obavu vstúpiť na schodisko ani v zimných mesiacoch.

 

Je vaša schodisko pokryté nevzhľadným a popraskaným betónom? Bývali tam kedysi dlaždice, ale už ich veľa chýba? Potom je najvyšší čas na premenu. Vezmite si na pomoc tisíce kamienkov a špeciálnu zmes živice. Budete prekvapení, ako jednoduchá je pokládka nového povrchu. Jediné, čoho budete ľutovať je skutočnosť, že ste sa k radikálnej premene neodhodlali oveľa skôr.

Kamenné schodisko je príjemné schodisko

Vstúpiť na kamenný koberec je príjemným zážitkom. Povrch nie je chladný a na chodidlo pôsobí jemnou masážou. Chôdza naboso po takomto schodisku stimuluje krvný obeh a pomáha imunitnému systému. Nemusíte si zašpiniť chodidlá vonku, aby ste urobili to najlepšie pre svoje končatiny.

Prirodzenú, jemnú a pravidelnú masáž si môžete dopriať kedykoľvek, keď sa vyberiete do schodov alebo zo schodov. A čo na také schodisko povedia domáci maznáčikovia? Budú nadšení. Kamenný koberec na schody nekĺže, a preto nemusí zatínať pazúriky do povrchu. Už im nebude hroziť, že pri behu padnú a narazí.

Desiatky pripravených zmesí už čakajú na to, až z nich vytvoríte kamenný koberec u vás doma. Ktoré schodisko bude zdobiť ako prvé? To vo vstupnej hale alebo na vašej verande?


Kamenný koberec na schody Kamenný koberec na schody