Kamenný koberec na balkón

Najkrajšie balkóny majú dotyk prírody

Balkón je miestom, kde túžime po pohodlí a príjemnom posedení. Je to prirodzený prechod medzi interiérom a vonkajším priestranstvom. Snažíme sa ho vysadiť kvetinami, pestujeme na ňom bylinky niekedy aj drobnejšiu zeleninu. Sem patrí krytina z prírodného materiálu.

Balkón s novou podlahou

Prevažná väčšina starších balkónov má nevyhovujúcu podlahu. Stačí trocha vlhkosti a podlaha sa stáva veľmi klzká. V zime namrzne a obloženia sa začína drobiť, praskať, lúpať. Kamenný koberec na balkón vyrieši všetky neduhy. Dokonca nebudete musieť ani odstraňovať pôvodný povrch. S kamenným kobercom budete vyrovnávať podklad aj vytvárať nášľapnú vrstvu jedným pohybom.

Balkón, čo hreje a nešmýka

Kamenný koberec na balkón môžete kombinovať s vykurovacou rohožou. Povrch s prirodzenou štruktúrou nekĺže a vykurovacia rohož sa postará o námrazu aj snehové záveje. Balkón si budete môcť užívať oveľa dlhšie, a aj v dňoch, kedy vám predtým neprialo počasie. A do bosých nôh vás budú hriať riečne kamienky. Viete o lepšom dotyku prírody?

 

Riečne kamienky v širokom sortimente

Ponuka materiálov na kamenný koberec je veľmi široká. Na výber máte riečne kamienky rôznych veľkostí a viac ako desiatku farebných kombinácií. Dostať sú aj perleťové kamienky. K tým najluxusnejším potom patrí štiepaný mramor.

Rýchla pokládka a ľahké tvarovanie

Zmes kamenného koberca je pripravená aj k aplikácii svojpomocne. Stačí základné náradie a trocha šikovnosti. Zručný kutil nebude mať s inštaláciou podlahovej krytiny najmenší problém. K väčším a členitejšom plochám sa odporúča prizvať profesionálneho ukladača.

Zmes je pri aplikácii mäkká a tvárna, ľahko sa prispôsobí nerovnostiam podkladu. Kamenný koberec môžete položiť na drevo, betón, asfalt aj dlaždice. Jednotlivé farebné prevedenie zmesí je možné aj kombinovať medzi sebou. Tým vytvoríte zaujímavé aplikácie a dekorácie.


Kamenný koberec na balkon Kamenný koberec na balkón