Využitie mozaikovej omietky

DEKORATÍVNA / MOZAIKOVÁ OMIETKA HH – MARMOLIT

Omietka HH je novodobá dekoratívna omietka na báze vodou rozpustnej aklrylovej živice a vysoko kvalitných farebných kremičitých kamienkov. Vďaka jednofarebnej alebo viacfarebnej kombinácii, môžete dosiahnuť vysoko kvalitného dizajnu / projektu, ako v interiérovom, tak exteriérovom stavebníctve.

 

Je vhodná ako ochrana pre rôzne typy povrchov: betón, klasické omietky, vápencové-cementové omietky, sadrokartónové dosky, vrstvy zatepľovacích systémov atď.

Vďaka obsahu kremičitých kamienkov je zároveň veľmi odolná a vhodná predovšetkým tam, kde hrozí mechanické poškodenie alebo kde je nutná väčšia odolnosť materiálu voči klimatickým podmienkam: vonkajšie múry budov, sokle budov, balkóny, oplotenie, verejné priestranstvá, komerčné priestory, chodby, schodiská, kancelárie atď. Obsahuje fungicídy obmedzujúce rast húb, plesní a rias na povrchu, čím zamedzí častému čisteniu. Je dobre odolná proti poveternostným vplyvom a vďaka svojej tvrdosti a farebnosti, zaručuje neustále perfektný vzhľad povrchu.

Moderná fasáda postavená podľa stavebných noriem nie je len vizuálny ornament každej budovy. Dáva a zdôrazňuje jedinečnosť tela a kombinuje sa s dekoratívnymi technikami, priťahuje pozornosť a záujem. Nová ponuka produktov HORST HERMANN v oblasti dekoratívnych omietok vám umožní dosiahnuť jedinečných efektov, ktoré nielen prilákajú investora, ale aj návrhára a architekta.


VYUŽITÍ MOZAIKOVÉ OMÍTKY Využitie mozaikovej omietky