Kamenný koberec postup

Najlepšia krytina, čo stimuluje imunitný systém

Iste ste počuli o tom, že chôdza naboso je zdraviu prospešná. Dokonca sa predáva aj obuv, čo simuluje pocit chôdze naboso. Prirodzenú masáž chodidiel si môžete dopriať niekoľkokrát denne. Pustite do interiéru kamenný koberec a začnite posilňovať imunitný systém.

Zdravá bosá chôdza

Mnoho odborníkov odporúča chôdzu boso, aby došlo k lepšiemu prekrveniu chodidiel. Obuv, ponožky aj pančuchy máme odhodiť a pustiť k chodidlám vzduch a vonkajšiu stimuláciu. Chodidlo je plné citlivých akupresúrnych bodov, čo sa priamo zaradujú do kontaktu s povrchom. Ako to ale urobiť, aby ste predišli zraneniu? Môžete u vás doma alebo v priestore pred domom. Stačí vybrané plochy spevniť nádhernou modernou krytinou zvanou kamenný koberc.

Má protišmykový povrch, je teplý na dotyk a zároveň si ponecháva veľmi jemnú prírodnú štruktúru. Prechádzka bosou nohou je príjemná a aj zdraviu prospešná. Lepšie prekrvenie chodidiel dokonca pomáha znížiť krvný tlak a podporuje správnu funkciu imunitného systému.

kk3

Šikovné ruky si s kamenným kobercom poradia

Zmes kamenného koberca je dodávaná ako sypká zmes kamienkov a zmes špeciálnej živice. Pre interiérové ​​použitie sa ďalej odporúča uzavretie povrchu interiérovým gélom. Pokládka je pomerne jednoduchá. A čo kamenný koberec postup práce? Aplikácia je naozaj jednoduchá, konkrétny postup položenia kamenného koberca sa mierne líši podľa typu podkladu.

Ale nemusíte mať obavy. Existuje mnoho návodov vrátane video-návodov. Vždy sú aj súčasťou balenia pri zakúpení produktu alebo sú k dispozícii na stránkach výrobcu. Ak by ste sa púšťali do väčších plôch, ktorá je plná prechodov, odporúča sa odborná pokládka. V opačnom prípade ale zvládnete pokládku svojpomocne.

Potrebovať budete len niekoľko bežne dostupných pomôcok. Oveľa ťažšie, než samotná pokládka je ale výber toho najkrajšieho dekoru.


Kamenný koberec postup Kamenný koberec postup